Najlepsze Środki na Wzmocnienie Potencji

Najlepsze Środki na Wzmocnienie Potencji

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Domowe sposoby na powiększanie penisa

Do niedawna wydawało się, że nie ma skutecznego sposobu na naturalne powiększenie penisa. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich członków, musieli się z tym pogodzić, co często prowadziło do niepotrzebnych frustracji.

Technika powiększania i wzmacniania penisa była przekazywana przez ojców wchodzącym w wiek dojrzewania chłopcom. Trening prącia trwał systematycznie, codziennie, aż chłopiec osiągał wiek dorosły. Ćwiczenia fizyczne wspomagane były afiliacjami i ćwiczeniami oddechowymi.

A jakie są dzisiaj domowe metody powiększania penisa?

Może to być każde naturalne, ręczne ćwiczenie, które pozwoli na zwiększenie rozmiaru penisa. Metody te można znaleźć na tysiącach stron internetowych. Większość tych serwisów omawia takie ćwiczenia jak jelqing czy rozciąganie penisa. Oto niektóre z nich:

Obciążanie. Jest to metoda zakładająca przymocowanie jakichś przyrządów do trzonu penisa. Przyrządy takie posiadają różnych rodzajów zaczepy, dzięki którym użytkownik może obciążyć penisa w stanie opadu, aby zwiększyć jego długość.

Pompowanie. Pompki to urządzenia zasysające, których użytkowanie polega na tym, że umieszcza się penisa w cylindrze i jest on następnie ręcznie lub mechaniczne pompowany. Dzięki temu osiągnąć można efekt czasowego nabrzmienia penisa (utrzymuje się ok. 4-6 godzin), po którym zwiększa się znacząco średni obwód w stanie erekcji na pewien krótki czas.

Metoda zsuwania pierścienia wywodzi się z terenów dzisiejszej Arabii Saudyjskiej, gdzie była stosowana od wielu stuleci. Zsuwanie pierścienia wydłuża i pogrubia penisa. Wykonując je wtłacza się „na siłę” krew (w większej ilości niż wpływa podczas normalnego wzwodu) do przestrzeni naczyniowych ciał jamistych i ciała gąbczastego powodując ich rozciąganie. Efektywne sesje zsuwania pierścienia powinny trwać co najmniej 30 minut.

Wydłużanie i mocne rozciąganie. Są to ćwiczenia rozciągające tkankę penisa. Czynią go dłuższym zarówno w czasie erekcji, jak i w stanie wiotkim. Wydłużanie działa jak używane przez niektórych obciążniki, ale pozbawione jest związanego z ich stosowaniem ryzyka, należy bowiem do naturalnych sposobów powiększania penisa. Używanie ciężarków prowadzi bowiem do niedokrwienia penisa. Wydłużanie może być wykonywane codziennie, a powinno być min. 3 razy w tygodniu. Mocne rozciąganie też wpływa na długość penisa, a ponadto ma na celu rozciągnięcie skóry worka mosznowego i uzyskanie efektu większych jąder. Ćwiczenie to stymuluje też wzrost produkcji androgenów.

Suplementacja – jednym z naturalnych suplementów, które w znaczny sposób wpływają na poprawę naszego życia intymnego jest Virility EX, który działa kompleksowo - efektywnie wpływa na zwiększenie popędu, wzmocnienie erekcji i przezwyciężenie zniechęcenia, a dodatkowo powiększa rozmiar penisa, gwarantując udane życie seksualne.

To tylko niektóre z domowych, naturalnych metod powiększania penisa. Niezadowoleni z rozmiaru swojego penisa mężczyźni na pewno znajdą wśród prezentowanych tu metod tę, która najbardziej przypadnie im do gustu i zagwarantuje zadowalające efekty.

Zobacz ranking najlepszych środków na potencję